102 Nolu Su Kuyumuz Açıldı ! - Haberler | İyilik Denizi
All News
102 Nolu Su Kuyumuz Açıldı !
31.03.2021

Nepal'de onlarca haneye hizmet verecek olan yüzey kuyusu ile hane halklarını temiz suya ulaştırdık. Bölgedeki kuyularımıza bir yenisini daha ekledik, düzenli olarak her yıl kontrol ve onarımları yapılan Su Kuyularımız ile Asya'da hizmetlerimize devam ediyoruz. Kuyumuzun açılış sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen Şevket Duran ve Atiye Duran ailesine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

Duran ailemiz gibi sizlerde Asya ve Afrika'da Su Kuyuları açarak bölgedeki susuzluğa derman olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Share
Galery
LATEST NEWS
  • Nijerya'da açılan 116. Nolu Kuyusu bölgedeki 3 köye hizmet verebilecek konuma sahip ve yaklaşık 20 yıl boyunca temiz su sağlaması planlanarak inşa edilmiştir.
  • 6 musluklu şadırvanlı ve günlük ihtiyacı karşılayacak depolu su kuyusu bölge halkına hizmet vermeye başladı. Mescit yanına inşaatı tamamlanan 6 musluklu şadırvan ile ibadetlerini yerine getirmek için ihtiyaçları olan suya daha kolay ulaşacaklar
  • Nijerya'da genç öğrencilerine güzel bir armağan teslim ettik. Kur'an-ı Kerim olmadığı için eğitim konusunda şartların zorlandığı Nijerya'daki öğrencilere armağan edildi.
  • Yemen'de savaşın yaralarını sarmak için oradayız. Yemen'de savaş etkileri halen sürüyor. Yıllardır eğitim, sağlık ve sosyal alanda hiçbir gelişmenin olmadığı aksine, çocukların ve gençlerin imkansızlıklar yüzünden hayatını kaybettiği Yemen...
  • Gelişmekte olan toplumları güçlendirme aracı olarak kurban Güçlendirme çağında yaşıyoruz. İnsanlar, dünyadaki herkesin eğitim, istihdam, yiyecek ve sağlık için temel haklara ve fırsatlara adil erişime sahip olmalarını sağlamak istiyorlar.
  • About #IyilikDeniziCleanUpCampaign: It is an international call to action to protect our oceans, watersheds, neighborhoods, and wildlife in general from trash and debris. This massive volunteering effort has an astounding impact on many of our ...